Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

22
Kubuś Szymelfenig to dziewięciomiesięczny synek wiernego kibica Lechii - Wojtka. Maluch przyszedł na świat z wrodzonym niedorozwojem kości udowej, tzw. PFFD. Maluch potrzebuje środków na szereg operacji, które pozwolą w przyszłości Kubusiowi chodzić o własnych siłach.

[Czytaj więcej ...]

21
Parlament Studentów Akademii Morskiej w Gdyni organizuje akcję charytatywną na rehabilitację Pauliny - doktorantki która kilka lat temu uległa poważnemu wypadkowi i nie odzyskała pełni zdrowia. SKLG "Lwy Północy" oraz Lechia Gdańsk S.A. przyłączają się do tej akcji. Na cel została przekazana spora ilość gadżetów i bilety na mecze Lechii. Aukcje i loterie fantowe odbędą się 29 lutego i 1 marca w gdyńskim klubie "Bukszpryt". Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej szlachetnej inicjatywie.


[Czytaj więcej ...]

24
W niedzielę wieczorem zakończyła się I seria aukcji charytatywnych dla niespełna 2-letniego Arturka Rosa, zorganizowana przez nasz FC z Tczewa.

[Czytaj więcej ...]

08
Ruszyła seria aukcji charytatywnych, z których dochód przeznaczony będzie na leczenie Arturka Rosy, syna Kusego - wiernego kibica Lechii z Tczewa.

[Czytaj więcej ...]

31
Paweł Gawin, rodowity mieszkaniec Kartuz, wierny kibic Lechii, który od miesięcy prowadził nierówną walkę z nowotworem. Członkowie Lwów Północy dzięki pomocy niezastąpionego Zbyszka Zalewskiego, postarali się o podpisy całej drużyny Lechii na ulubionej koszuli meczowej Pawła. Z koszulką podpisaną przez piłkarzy chory nie rozstawał się do ostatnich sekund swojego życia. Zmarł w wieku 32. Nawet po śmierci swoje ukochane barwy ma blisko siebie.


[Czytaj więcej ...]

21
Co roku kibice Lechii pamiętają o gdańskiej młodzieży, której los nie szczędził już na początku ich życia. Przedstawiciele „Lwów Północy” odwiedzili podopiecznych Gdańskich Domów dla Dzieci i uczniów z ZSKPiG nr 1. Radości z otrzymanych prezentów nie da się opisać słowami.

[Czytaj więcej ...]

13
Kibice Lechii Gdańsk kolejny raz pokazali, że można na nich liczyć. Na paczki świąteczne dla dzieci z domów dziecka przed meczem Lechia - Jagiellonia zebrano  2072,68 zł. Sumując tę kwotę z poprzednimi dwiema zbiórkami przed meczami Lechia - Ruch oraz Lechia - Polonia zebraliśmy łącznie 5154.63 zł.

[Czytaj więcej ...]

Strona 11 z 24Początek   Wstecz   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Dalej   Koniec