Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

16

Wczoraj, po dziesięciu dniach świetnej zabawy, dobiegły końca Biało – Zielone Wakacje. Pełne wzruszeń pożegnanie odbyło się w ośrodku Kibice Razem, gdzie po wspólnym obiedzie i wręczeniu pamiątek, siostry zaprezentowały nam film z pobytu dzieci w Gdańsku. Dzięki niemu mogliśmy przypomnieć sobie wszystkie najważniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej wzruszające chwile spędzone z naszymi gośćmi. Potem wszyscy wyruszyliśmy na dworzec PKS, gdzie wśród łez i uścisków czekaliśmy na autobus do Wilna. Ostatecznie, dzieciaki pożegnały nas pokazanym w oknie autobusu napisem „kochamy was”, a my je – gromkim „Lechia Gdańsk!”.

W ciągu dziesięciodniowego pobytu nasi mali goście z Wileńszczyzny mieli okazję między innymi lepiej poznać Gdańsk i jego okolice, zobaczyć jak wygląda doping na meczu Lechii i wyszaleć się na plaży. Odbyły również ważną dla nich lekcję historii i patriotyzmu, która, mamy nadzieję, na długo zapadnie w ich pamięci.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, bez których pomocy organizacja Biało – Zielonych Wakacji nie byłaby możliwa – dzięki Wam dzieciaki przeżyły niezapomnianą przygodę.