Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

26
Zgodnie z hasłem „Trójmiasto jest Nasze”,  piąty dzień Biało-Zielonych Wakacji rozpoczęliśmy od wizyty w Gdyni.

[Czytaj więcej ...]

26
Nasi goście z Litwy nie zwalniają tempa – kolejny dzień ich pobytu upłynął równie ciekawie, co i intensywnie. Co najważniejsze, wszystko co sobie założyliśmy do tej pory udaje się w 110 %. Tym razem celem była prastara dzielnica Oliwa.

[Czytaj więcej ...]

25
Trzeciego dnia wakacji na Pomorzu, dzieci z Nowej Wilejki zaproszone przez kibiców Lechii, pojechały w Bory Tucholskie na spływ kajakowy rzeczką Chociną. Chocina to rzeka o długości ok. 44 km przepływająca przez tereny Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

[Czytaj więcej ...]

24
Wczoraj minął drugi dzień wizyty dzieci z Wileńszczyzny w mieście Władców Północy. Również i ten dzień nasi młodzi rodacy spędzili bardzo aktywnie, kończąc go z uśmiechem na ustach.

[Czytaj więcej ...]

22
W dniu dzisiejszym przybyła do Gdańska grupa dzieci z Wileńszczyzny, którą będziemy gościć w ramach Biało-Zielonych wakacji. Na naszej stronie będziemy prezentować relację z pobytu naszych małych rodaków, który mógł dojść do skutku dzięki braci kibicowskiej.

[Czytaj więcej ...]

20

Za świetną postawę podczas turniejów w Warszawie zawodnicy Młodych Lwów Północy drużyny zostali nagrodzeni przez Prezydenta Pawła Adamowicza. otrzymali upominki i w nagrodę za godne reprezentowanie Gdańska - bilety na ćwierćfinał Euro w Gdańsku! Cała drużyna miała więc możliwość obejrzenia na żywo meczu pomiędzy Grecją a Niemcami. Z pewnością dla dzieci z domów dziecka było to przeżycie, które zapamiętają do końca życia.

[Czytaj więcej ...]

29
Znamy już więcej szczegółów pobytu dzieci z ubogich polskich rodzin z Wileńszczyzny, które przyjadą do Gdańska na wakacje na zaproszenie kibiców Lechii. Nadal jednak nie mamy dopiętego planu atrakcji – jeszcze dwa dni pozostają do wypełnienia ciekawymi miejscami i inicjatywami.

[Czytaj więcej ...]

Strona 8 z 24Początek   Wstecz   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Dalej   Koniec