Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

01
Przed meczem Lechia - Legia (04.11.2012) Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zbiórkę na Biało-Zielone Mikołajki dla podopiecznych z gdańskich Domów Dziecka.

[Czytaj więcej ...]

23
W sobotę 20 października 2012 r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 16 w Gdańsku odbyły się rozgrywki "Ligi Gdańskich Firm" kończące rundę jesienną zawodów. Po odbyciu wszystkich spotkań w kategorii wiekowej uczniów szkół podstawowych przyszedł czas na gimnazja. Z przyjemnością możemy poinformować, iż liderami jesieni została drużyna "Lwów Północy"!

[Czytaj więcej ...]

21
W dniu dzisiejszym miała odbyć się zbiórka pieniężna na akcję "Biało-Zielone Mikołajki". Niestety z powodów niezależnych od nas zbiórka się nie odbyła. Serdecznie przepraszamy wszystkich tych, którzy zamierzali wesprzeć naszą akcję. Jednocześnie informujemy, iż zbiórka odbędzie się na najbliższym meczu z Legią Warszawa (04.11.2012). Już teraz zachęcamy do wsparcia.

[Czytaj więcej ...]

18
Przed meczem Lechia - Śląsk (21.10.2012) Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zbiórkę na Biało-Zielone Mikołajki dla podopiecznych z gdańskich Domów Dziecka.

[Czytaj więcej ...]

15
Przed meczem z Lechem Poznań członkowie „Lwów Północy” posiadający identyfikatory zbierali do zamkniętych puszek pieniądze, które zostaną przeznaczone na sfinansowanie akcji "Biało-Zielony Mikołaj". Ostatecznie zebrano 2793,11zł.

[Czytaj więcej ...]

11
W dniu 06.10.2012 roku Fundacja "Obudź Nadzieję" zorganizowała Mini Turniej Piłki Nożnej Halowej w Zespole Szkół nr 25 w Świbnie. Kolejny sukces piłkarski osiągnęła drużyna "Lwów Północy", która zakończyła rozgrywki na pierwszym miejscu.

[Czytaj więcej ...]

29
Dzisiaj odbyła się kolejka zakańczająca rundę jesienną Ligi Gdańskich Firm, czyli rozgrywek dla dzieci i wychowanków domów dziecka, które organizuje fundacja "Obudź nadzieję". Dzisiaj rozgrywano kategorię wiekową przeznaczoną dla najmłodszych ze Szkół podstawowych, w której kolejne sukcesy odniosła drużyna Lwów Północy.

[Czytaj więcej ...]

Strona 6 z 24Początek   Wstecz   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Dalej   Koniec