Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

„Liga Gdańskich Firm”, to cykliczna impreza piłkarska dla dzieci i młodzieży organizowana przez fundację „Obudź Nadzieję”. Główną ideą jest założenie, że każda z drużyn dziecięcych ma swojego patrona, który kupuje stroje piłkarskie, sprzęt do treningów itp. dla swoich podopiecznych. Większość drużyn w lidze gra pod patronatem firm, lecz nie mogło tam zabraknąć także znanej gdańskiej „firmy” jaką są „Lwy Północy”. Dzieci z charakterystycznym logo naszego Stowarzyszenia na koszulkach biorą udział w tych rozgrywkach od początku, czyli od września 2009 r.

Rozgrywki są nieregularne, ale wszystkie drużyny zgłoszone do „Ligi” mają okazję ze sobą zagrać w ciągu sezonu, który trwa od września do czerwca. Rywalizacja i zdobycze punktowe nie są tam najważniejsze. Na pierwszym miejscu stawia się możliwość „ogrania” dziecięcych drużyn amatorskich podczas kilkunastu spotkań w ciągu roku, promocja sportu, wyrobienie w grających pewnych nawyków piłkarskich. Zapewniona obsada sędziowska, profesjonalna murawa, stroje piłkarskie, opieka medyczna, a także catering i spiker zawodów pozwalają dzieciom przez chwilę poczuć się wyjątkowo, niczym prawdziwi bohaterowie piłkarskich boisk.

Jak już mówiliśmy, wyniki nie są najważniejsze, ale i tu nieskromnie możemy się pochwalić osiągnięciami Młodych Lwów Północy. Poniżej przedstawiamy wyniki miejsca, jakie finalnie zajęli nasi podopieczni w poszczególnych sezonach, wśród kilkunastu rywalizujących drużyn:

2009/2010
II miejsce

2010/2011
I miejsce

2011/2012
II miejsce

2012/2013
II miejsce