Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

• Sklep internetowy Lwów Północy

• PROMOCJA 50%

Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

I turniej im. Tadeusza Duffeka w Sopocie

Kibice Lechii ze Stowarzyszenia „Biało-Zielony Sopot” 29 maja 2010 zorganizowali święto dla dzieci i młodzieży promujące sport i Lechię w Sopocie. Były różnej maści atrakcje, a punktem kulminacyjnym był turniej piłkarski dla podstawówek i gimnazjów. W tej pierwszej kategorii wiekowej „Lwy Północy” triumfowały, pokonując w finale Sz.P nr 8. Dodatkowo najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany jeden z Młodych Lwów „Rusek”. Wśród drużyn z gimnazjum nie poszło już tak dobrze, ale nie można przecież zawsze wygrywać ;) W tej kategorii „Lwy Północy” zajęły 4 miejsce tuż za podium. Zabawa była przednia, a na drużyny czekały atrakcyjne nagrody.

Więcej na:

Turniej z okazji dnia dziecka

5 czerwca 2010 r. dobył się turniej piłkarski dla dzieci współorganizowany przez Stowarzyszenie „Lwy Północy”. Na turniej stawiło się kilkanaście drużyn w obu kategoriach wiekowych: podstawówka i gimnazjum. Jedna z drużyn przybyła na turniej aż z Krakowa. „Lwy Północy” tym razem zaliczyły turniej pod znakiem srebra. W grupie wiekowej szkół podstawowych uplasowali się za drużyną ze Świbna, natomiast w grupie „gimnazjalnej” w finale musieli uznać wyższość drużyny z Malborka.

Dokładny opis turnieju znajduje się w artykule:

Plażowy turniej na Stogach

Młode „Lwy Północy” rywalizują nie tylko na boiskach trawiastych czy halowych. Nie inaczej było 21 lipca 2010, kiedy to drużyna wzięła udział w turnieju plażowym dla dzieci. Tym razem nasi podopieczni zajęli 3 miejsce za drużynami „Letniewo City” i „Orunia”.

Mistrzostwa Polski domów dziecka

Drużyna „Lwów Północy” została zaproszona na Mistrzostwa Polski domów dziecka. Oczywiście dzieci pełne animuszu ruszyły do Warszawy na turniej. Poniżej prezentujemy relację trenera naszej drużyny:

Drużyna Lwów Północy zajęła 5 miejsce podczas rozegranych dzisiaj w stolicy I Mistrzostw Polski Domów Dziecka.

Zaczęło się fantastycznie, bo w 4 meczach grupowych nasi chłopcy nie stracili żadnego gola, aplikując przeciwnikom ich aż 21 !!! W ćwierćfinale troszkę zabrakło szczęścia, które za to dopisało drużynie przeciwnej. Stworzyła ona w całym meczu praktycznie jedną akcję, która przyniosła im zwycięskiego gola i gdańszczanie przegrali niestety 0-1. Ćwierćfinałowa przegrana jednak ich nie załamała i ostatecznie zdołali w dalszych meczach wywalczyć 5 miejsce na 25 uczestników.

Trzeba zaznaczyć, że "Lwy Północy" były istną rewelacją turnieju. W naszej drużynie wszyscy zawodnicy byli z roczników '96-'97, natomiast reszta drużyn składała się w większości z chłopców z roczników '94-'95. Najmłodsi w stawce biało-zieloni zostali wybrani najlepszą drużyną turnieju, wygrali również klasyfikacje Fair Play, za co otrzymali okazały puchar, dzięki czemu dotrzymali słowa, iż bez pucharu do Gdańska nie powrócą. Dodatkową nagrodą był również bon zakupowy o wartości 2000 zł.

Nam nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować kolejnego wspaniałego występu i podziękować za godne reprezentowanie biało-zielonych barw. Brawo chłopaki !!!

Zdjęcia znajdują się na stronie:

Turniej mikołajkowy

Edycja turnieju mikołajkowego w 2010 roku zakończyła się wyśmienicie dla „Lwów Północy”. Tym razem podczas rywalizacji w Zespole Szkół nr 4 w Gdańsku rywalizowały drużyny w jednej, zbiorczej kategorii wiekowej: 12-17 lat. Po wygraniu wszystkich spotkań Młode „Lwy” mogły z zadowoleniem odebrać złote medali i puchar. Jak widać nasi podopieczni ciągle w formie :)