Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycji dla 'Mientus'

05
Od tego roku w naszym mieście rozgrywana jest liga dla dzieci i młodzieży "Futbolowy Gdańsk". W pierwszej edycji wzięło udział 12 drużyn z różnych dzielnic. 3 lipca dobyła się ostatnia kolejka ligi, w której padły ostateczne rozstrzygnięcia. Nasza drużyna z 9 wygranymi i 2 remisami zajęła pierwsze miejsce. Obok medali i pucharów, nagrodą dla zwycięskiej drużyny jest wyjazd zagraniczny! Oby więcej takich sukcesów w nadchodzącym sezonie.

[Czytaj więcej ...]

17

Od poniedziałku 17 czerwca do czwartku 20 czerwca zapisywać się mogą wszystkie osoby posiadające kartę kibica Lechii, która została wyrobiona przed majem bieżącego roku.

Zapisy odbywają się w godzinach 12.00-18.00 w C.H. Wielki Młyn w boxie numer 6, znajdującym się obok sklepu Stowarzyszenia.

Ważne jest, iż Stowarzyszenie prowadzi zapisy na bilety, które są zarezerwowane dla Fanatyków Gdańskiej Lechii. Same wejściówki będą do odbioru tylko i wyłącznie w dniach 21-23 czerwca w kasach na stadionie i tam też odbywać się będzie zapłata. Dotyczy to również zamówień FC. UWAGA: Nieodebrana wejściówka przepada.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
To był niezwykle intensywna wiosna dla naszych podopiecznych. Wzięli oni udział w kilku turniejach, ale 2 z nich znalazło się w Reprezentacji Polski Domów Dziecka, która zwyciężyła w I Mistrzostwach Świata! Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

[Czytaj więcej ...]

16

W ramach akcji „Nadzieja na Euro” w Warszawie odbyły się dwa turnieje dla domów dziecka. W obydwu swój udział wzięły dzieci z drużyny grającej pod patronatem Lwów Północy. Tradycyjnie już były to występy uwieńczone sukcesami. 3 miejsce na 27 drużyn w III Mistrzostwach Polski Domów Dziecka, oraz 3 miejsce Reprezentacji Polski Domów Dziecka w Mistrzostwach Europy (4 preprezentantów z drużyny "Lwy Północy") to z pewnością duży sukces. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z turniejów.

[Czytaj więcej ...]

04
Nie opadły jeszcze emocje związane z zeszłotygodniowym V turniejem piłkarskim FC Lechii zorganizowanym przez Pszczółki i Miłobądz, a już mamy dla Was kolejną porcję informacji o aktywności Lechistów spoza Gdańska. Poniżej opis tego, co słychać w tym tygodniu w Tczewie, Kościerzynie i Sopocie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
27
LGFCE w imieniu kibiców Lechii Gdańsk uczciło pamięć polskich lotników spoczywających na cmentarzu w Newark-On-Trent podczas uroczystości obchodów rocznicy utworzenia mostu powietrznego Warszawa - Londyn. Mieliśmy ze sobą biało - czerwony transparent wykonany przez Ultrasów Lechii "Biało-Zielona Emigracja - Rodacy Pamiętają" z godłem Polski i herbem Lechii. Odśpiewaliśmy Hymn Polski, złożyliśmy 2 wieńce: pierwszy pod pomnikiem upamiętniającym utworzenie wspomnianego mostu lotniczego, a drugi pod krzyżem Generała Sikorskiego.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
27
W sobotę 24 września w Szkole Podstawowej nr 65 w Gdańsku odbył się turniej drużyn podwórkowych. Współorganizatorami było Stowarzyszenie "Lwy Północy", które ufundowało nagrody rzeczowe dla zwycięzców i upominki dla wszystkich uczestników.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec