Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

20
Dziś o godz. 19:00 w kościele przy ul. Mickiewicza odbędzie się Msza Święta za ŚP Tomka Górczyńskiego, którzy zginął tragicznie podczas powrotu z meczu wyjazdowego w Gliwicach.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk (30.05 godzina 18:00). Zapisy ruszają od najbliższego poniedziałku. W poniedziałek oraz we wtorek cena przejazdu na mecz wynosi 50zł w obie strony wraz z biletem wstępu. Od środy cena wzrasta do 80 zł.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
14
W zeszłym tygodniu trafiły do nas środki finansowe uzbierane przez Lechistów z Anglii, którzy we własnym gronie, a także z przyjaciółmi ze Śląska i Wisły, ale także z Miedzi Legnica, Polonii Przemyśl i Unii Tarnów zgromadzili kwotę 12 511,40 zł. Dziękujemy Wam za pomoc i do zobaczenia ponownie na ojczystej ziemi.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
13
Podczas wczorajszego meczu Lechii z Ruchem, na "gnieździe" pojawił się niezwykły gość, który poprawodził kibiców do żywiołowego dopingu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
13
Zapraszamy wszystkich chętnych na pokaz najnowszego filmu Mariusza Pilisa - "Bunt Stadionów". Pokaz odbędzie się 13 maja 2013 w sali BHP w Stoczni Gdańskiej ul. Doki o godz. 18:00.
Jednocześnie informujemy, iż w sklepie Stowarzyszenia można nabyć płytę z filmem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
13
Prezentujemy zdjęcia z wczorajszego meczu Lechii z Ruchem Chorzów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
06
Za nami przedostatni wyjazd obecnego sezonu, jakim był mecz z Legią w Warszawie. W sektorze gości pojawiło się 622 fanów (w tym zgody).

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 10 z 95Początek   Wstecz   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Dalej   Koniec